Харьковский АвтоКлуб
 
  О клубе Форум Общение Полезное   Главная Карта Контакт  
Текущее время: Вт июн 04, 2024 2:08 pm

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 429 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 1:18 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 18, 2006 10:10 am
Сообщения: 66842
Откуда: не от верблюда
Авто: Грязное с наружи, доброе внутри
pusharik
яп исчо на авео запостил, но я там не знаю где и шо. надо илюхиса, зестала пинать и др.

_________________
Изображение
Єдина Країна
Единая Страна


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 1:23 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 18, 2006 10:10 am
Сообщения: 66842
Откуда: не от верблюда
Авто: Грязное с наружи, доброе внутри
Авеофорум
http://aveo.com.ua/smf/index.php/topic,48412.0.html

_________________
Изображение
Єдина Країна
Единая Страна


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 1:23 pm 
Не в сети
Абориген форума!

Зарегистрирован: Пн сен 24, 2007 10:08 am
Сообщения: 2398
Откуда: Харьков, Бавария
Авто: <не указано>
Поддерживаю.
Хотя и не очень верю в успех.
Закину.
В Харьковскую ветку или на Украинскую?

Добавил:
Ага поздно


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 1:27 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт ноя 10, 2006 10:28 am
Сообщения: 6033
Откуда: Алексеевка
Авто: FORD
как то лькобудет вывешен оисковое заявление и описаны конкретные шаги
сразу на форд форум всеукраинский вывешу

_________________
unioncarclubs


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 4:07 pm 
Не в сети
юрист автоклуба
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июн 29, 2005 2:21 pm
Сообщения: 17355
Откуда: Харьков
Авто: Mitsu Lancer IX 1.6 AT
Иск постараюсь доделать до конца рабочего дня


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 5:32 pm 
Не в сети
юрист автоклуба
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июн 29, 2005 2:21 pm
Сообщения: 17355
Откуда: Харьков
Авто: Mitsu Lancer IX 1.6 AT
ПОЗОВНА ЗАЯВА
про спонукання до виконання умов договорів

1. Обґрунтування звернення з позовом до Червонозаводського районного суду м. Харкова.

Відповідно до укладених між Позивачем і Відповідачем договорів про строкові банківські вклади, під «Банком» (як стороною по зобов’язанню) розуміється Відділення «Харківське регіональне управління» ВАТ «РОДОВІД БАНК», що знаходиться за адресою: 61003, Україна, місто Харків, Червоно заводський район, майдан Конституції, будинок 2/2.

Відповідно до пункту 5.3 Договорів, усі спірні питання вирішуються судом за місцезнаходженням банку (Відповідача).

2. Підстави для звернення із позовом, фактичні обставини справи

Між Позивачем і Відповідачем було укладено такі договори про строкові банківські вклади (депозитні договори):
- 21 березня 2008 року – договір № ДРГ.055.Ц12-1071/03-2008 – на суму 500,00 грн. (п’ятсот гривень 00 копійок) – строком до 23 березня 2009 року;
- 25 березня 2008 року – договір № ДРГ._____________-2008 – на суму 11000,00 грн. (одинадцять тисяч гривень 00 копійок) – строком до 27 березня 2009 року;
- __ березня 2008 року – договір № ______________________-2008 – на суму 500,00 (п’ятсот) доларів США, строком до ___._________.2009 року.

(далі за текстом позовної заяви перелічені договори разом іменуються як «Договори»)

06 листопада 2008 року я звернувся до Відповідача із письмовими зверненнями про повернення мені належних мені грошей до спливу термінів, на які було укладено Договори.

Таке моє право прямо передбачено Договорами та законодавством України, а саме:

Відповідно до частини 1 статті 1058 Цивільного кодексу України (надалі - ЦКУ), «за договором банківського вкладу (депозиту) одна сторона (банк), що прийняла від другої сторони (вкладника) або для неї грошову суму (вклад), що надійшла, зобов'язується виплачувати вкладникові таку суму та проценти на неї або дохід в іншій формі на умовах та в порядку, встановлених договором».

Відповідно до частини 2 статті 1060 ЦКУ, «за договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника…».

Відповідно до частини 2 статті 1066 ЦКУ (яка відповідно до частини 3 статті 1058 ЦКУ розповсюджується на договори про банківський вклад). «Банк (Відповідач) має право використовувати грошові кошти на рахунку клієнта, гарантуючи його право безперешкодно розпоряджатися цими коштами».

Відповідно до пункту 4.2.1 Договорів, Позивач має право вимагати повернення вкладу до спливу строку, встановленого пунктом 1.1 Договорів.

Відповідно до пункту 4.3.2 Договорів, Відповідач зобов’язується на вимогу вкладника повернути вклад та проценти на нього на умовах і в строки, встановлені Договорами.

Таким чином, на першу вимогу Позивача Відповідач зобов’язаний виконати умови укладених Договорів і повернути належні мені гроші.

Проте зазначену вимогу Відповідачем не виконано, що свідчить про його односторонню відмову від зобов’язання. Письмової відповіді від Відповідача на свої письмові звернення я до цього часу не отримав.

Відповідно до статті 525 ЦКУ, «одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом».

Відповідно до статті 8 Конституції України, «в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.»

Відповідно до статті 41 Конституції України, «кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.»

Стаття 22 Конституції України вказує, що «права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».

Мотивуючи свою відмову від виконання зобов’язань із повернення належних мені грошей, Відповідач посилається на лист НБУ № 319 «Про додаткові заходи щодо діяльності банків» від 11.10.2008 року, що навіть не опублікований в жодному офіційному виданні. До того ж Відповідач широко тлумачить зміст цього листа.

До того ж, пункт 2.6 цієї Постанови станом на дату звернення до Відповідача з вимогою про повернення коштів було скасовано самим Національним банком України. Крім того, зазначений пункт не забороняв банкам достроково розривати депозитні договори:
«2.6. Проводити з метою недопущення дострокового зняття коштів роз'яснювальну роботу зі своїми клієнтами. Активно проводити стимулюючу роботу із залучення готівки на депозити та пролонгації депозитних договорів. Виплати за умови настання строку згідно з договором здійснювати негайно».

Вважаю, що будь-які документи, видані Національним банком України та не зареєстровані у Міністерстві юстиції України, не є нормативними актами і не є частиною законодавства України у розумінні пункту 5.4 Договорів, а тому лист НБУ № 319 від 11.10.2008 року не може вважатися форс-мажорною обставиною, що звільняє Відповідача від належного виконання своїх зобов’язань за Договорами.

Національний банк України не може вважатися органом, що має право обмежувати конституційні права власника майна.

Крім того, в умовах світової фінансової кризи, що безпосередньо вплинула на Україну і її банківську систему, в мене є усі підстави вважати, що Відповідач - Відділення «Харківське регіональне управління» ВАТ «РОДОВІД БАНК» - є неплатоспроможним. Зволікання із поверненням належних мені грошей свідчить про нестабільний фінансовий стан Відповідача. Враховуючи викладене, прошу застосувати до відповідача заходи забезпечення позову шляхом накладання арешту на гроші Відповідача та на майно Відповідача, оскільки в умовах кризи незабезпечення позову може істотно ускладнити або навіть унеможливити виконання Відповідачем своїх зобов’язань за Договорами.

Усі документи, додані до цієї позовної заяви, у Відповідача є.

ПРОШУ СУД:

1. Прийняти позовну заяву до свого провадження та задовольнити її у повному обсязі.
2. Зобов’язати Відповідача виконати умови таких договорів про строкові банківські вклади:
- 21 березня 2008 року – договір № ДРГ.055.Ц12-1071/03-2008 – на суму 500,00 грн. (п’ятсот гривень 00 копійок) – строком до 23 березня 2009 року;
- 25 березня 2008 року – договір № ДРГ._____________-2008 – на суму 11000,00 грн. (одинадцять тисяч гривень 00 копійок) – строком до 27 березня 2009 року;
- __ березня 2008 року – договір № ______________________-2008 – на суму ____ доларів США, строком до ___._________.2009 року.
а саме видати належні мені гроші на руки у валюті зобов’язань разом із нарахованими відсотками відповідно до умов договорів.
3. Стягнути з Відповідача видатки по сплаті державного мита у розмірі 51,00 гривня, та видатки у розмірі 30,00 гривень за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
4. Накласти арешт рахунки Відповідача, а також на рухоме та нерухоме майно, що є власністю Відповідача, у якості забезпечення позову, у межах позовних вимог.

Додатки:
1. Копія паспорта Макея Ігоря Віталійовича – на 1-му аркуші;
2. Копія довідки Державної податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номеру Макея Ігоря Віталійовича – на 1-му аркуші;
3. Копія Договору № ДРГ.055.Ц12-1071/03-2008 про строковий банківський вклад від 21.03.2008 року на 3-х аркушах;
4. Копія Договору № ___________________-2008 про строковий банківський вклад від __.03.2008 року на 3-х аркушах;
5. Копія Договору № ___________________-2008 про строковий банківський вклад від __.03.2008 року на 3-х аркушах;
6. Копія листів-вимог до Відповідача про повернення належних грошей на 3-х аркушах.
7. Документ, що підтверджує сплату державного мита у розмірі 51,00 гривня (платіжне доручення, завірене банком) на 1-му аркуші.
8. Документ, що підтверджує сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у розмірі 30,00 гривень (платіжне доручення, завірене банком) на 1-му аркуші.
9. Копія Позовної заяви та доданої до неї документів для Відповідача.



______________________________________________________ І.В. Макей
(підпис)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 5:51 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс янв 07, 2007 2:41 pm
Сообщения: 11198
Авто: Овца :-)
Арагорн, :Bravo:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 5:55 pm 
Не в сети
юрист автоклуба
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июн 29, 2005 2:21 pm
Сообщения: 17355
Откуда: Харьков
Авто: Mitsu Lancer IX 1.6 AT
Кому нужно, пользуйтесь на здоровье.
Никаких ссылок на автора или копирайтов. :wink:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 5:57 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 11, 2006 5:38 pm
Сообщения: 22999
Откуда: Харьков
Авто: колеса
Виват Арагорн, виват.
Спасибо огромное!

_________________
Gott schütze uns vor Wasser und Wind und vor Autos die von Wolfsburg sind!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 7:54 pm 
Не в сети
Бомж

Зарегистрирован: Пн ноя 24, 2003 10:40 pm
Сообщения: 3734
Откуда: Таки БОМЖ
Авто: Toyota Hilux Revo
Молодца!!!!
Уважно стежемо за дальнейшим розвитком событий. :)

_________________
уже не нужно вставлять линеечку с тусончиком


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 21, 2008 9:43 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт ноя 10, 2006 10:28 am
Сообщения: 6033
Откуда: Алексеевка
Авто: FORD
:good:

_________________
unioncarclubs


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пн ноя 24, 2008 9:49 am 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 15, 2007 6:34 pm
Сообщения: 5477
Откуда: Харьков
Авто: Mazda 626
На ситроен клубе разместить не удалось. Не дает постить. Я отправил личку модератору с просьбой разместить инфу.

_________________
Аудит информационная безопасности, защита информации
Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?https://protection-lab.com - Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?https://protection-lab.com Центр хранения и защиты информации.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пн ноя 24, 2008 12:35 pm 
Не в сети
юрист автоклуба
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июн 29, 2005 2:21 pm
Сообщения: 17355
Откуда: Харьков
Авто: Mitsu Lancer IX 1.6 AT
Последняя инфа от pusharik-а - исковое заявление подано нарочным в Червонозаводской суд сегодняшним числом :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пн ноя 24, 2008 12:43 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 18, 2006 10:10 am
Сообщения: 66842
Откуда: не от верблюда
Авто: Грязное с наружи, доброе внутри
Арагорн
в какой срок должна последовать реакция?
когда ждать следущей инфы?

_________________
Изображение
Єдина Країна
Единая Страна


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пн ноя 24, 2008 12:52 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 11, 2006 5:38 pm
Сообщения: 22999
Откуда: Харьков
Авто: колеса
В суде сказали, что повесткой уведомят.

_________________
Gott schütze uns vor Wasser und Wind und vor Autos die von Wolfsburg sind!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пн ноя 24, 2008 3:00 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт ноя 10, 2006 10:28 am
Сообщения: 6033
Откуда: Алексеевка
Авто: FORD
а там и я по этой лыжне
за своим валютным
отправлюсь...
в ВиЭйБиБанк

_________________
unioncarclubs


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пн ноя 24, 2008 5:58 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 15, 2007 6:34 pm
Сообщения: 5477
Откуда: Харьков
Авто: Mazda 626
pusharik писал(а):
В суде сказали, что повесткой уведомят.
Ну это может быть очень не быстро...

_________________
Аудит информационная безопасности, защита информации
Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?https://protection-lab.com - Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?https://protection-lab.com Центр хранения и защиты информации.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Ср ноя 26, 2008 8:38 am 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 11, 2006 5:38 pm
Сообщения: 22999
Откуда: Харьков
Авто: колеса
Народ, комрады, запостите на свои профильные автомобильные форумы об этих козлах - Родовид банке. чтобы уберечь людей, их деньги и нервы.
ЗЫ: может обанкротим этот банчок и скупим сами же, на шару - будет свой клубный банк. :D

_________________
Gott schütze uns vor Wasser und Wind und vor Autos die von Wolfsburg sind!


Последний раз редактировалось pusharik Ср ноя 26, 2008 8:52 pm, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Ср ноя 26, 2008 8:43 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 11, 2006 5:38 pm
Сообщения: 22999
Откуда: Харьков
Авто: колеса
Спасибо Арагорн! Завтра заявление в обл. прокуратуру отвезу.

_________________
Gott schütze uns vor Wasser und Wind und vor Autos die von Wolfsburg sind!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Ср ноя 26, 2008 10:09 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт ноя 10, 2006 10:28 am
Сообщения: 6033
Откуда: Алексеевка
Авто: FORD
полезно
В какой валюте должно проводиться взыскание вклада (депозита)?

http://www.ligazakon.ua/news/ga013157.html

ПОВОД
Скрытый текст (нажмите чтобы развернуть): без описания
С наступлением кризиса многие вкладчики решили не рисковать и деньги в банках не хранить. Однако забрать "кровные" досрочно ввиду действующего запрета, введенного нашумевшим постановлением НБУ № 319, иначе, как в судебном порядке, не получается. Но, как показывает практика, и в судах при рассмотрении подобных вопросов вкладчики не получали полной сатисфакции. Участник форума ЛІГАБізнесІнформ делился опытом судебного взыскания вклада и просил совета, как исполнить решение суда, чтобы не потерять на курсовой разнице


рекомендую прочитаьт остальное по ссылке

_________________
unioncarclubs


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Чт ноя 27, 2008 3:18 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 11, 2006 5:38 pm
Сообщения: 22999
Откуда: Харьков
Авто: колеса
Текст заявы в Прокуратуру. Авторство - by Aragorn


До Прокуратури Харківської області
місто Харків, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 4


Особа, що порушує права громадянина: Відділення «Харківське регіональне управління» ВАТ «РОДОВІД БАНК»
61003, Україна, місто Харків, Червоно заводський район, майдан Конституції, будинок 2/2.
МФО 321712
Код ЄДРПОУ 14349442

27.11.2008 року
ЗАЯВА
про порушення конституційних прав та свобод людини та громадянина

Між мною, ************, і ХРУ ВАТ «Родовід Банк» було укладено такі договори про строкові банківські вклади (депозитні договори):
- **************************

(далі за текстом Скарги перелічені договори разом іменуються як «Договори»)

06 листопада 2008 року я звернувся до ХРУ ВАТ «Родовід Банк» із письмовими зверненнями про повернення мені належних мені грошей до спливу термінів, на які було укладено Договори.

Таке моє право прямо передбачено Договорами та законодавством України, а саме:

Відповідно до частини 2 статті 1060 ЦКУ, «за договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника…».

Відповідно до пункту 4.2.1 Договорів, я маю право вимагати повернення вкладу до спливу строку, встановленого пунктом 1.1 Договорів. Відповідно до пункту 4.3.2 Договорів, ХРУ ВАТ «Родовід Банк» зобов’язується на вимогу вкладника повернути вклад та проценти на нього на умовах і в строки, встановлені Договорами.

Таким чином, на першу мою вимогу ХРУ ВАТ «Родовід Банк» зобов’язаний повернути належні мені гроші.

Проте зазначену вимогу ХРУ ВАТ «Родовід Банк» не виконав, що свідчить про явно злочинний характер такої бездіяльності банку, позаяк мої гроші проти моєї волі залишаються у банку, і я не можу реалізувати своє конституційне право вільно розпорядитися своїм майном .

Про умисне ухилення ХРУ ВАТ «Родовід Банк» від повернення мені грошей також свідчить той факт, що у письмовїй відповіді від банку на свої письмові звернення банк посилається на документ (лист-наказ НБУ №319), якого не існує в реєстрі мінистерства юстиції України. Який водночас є не законним та порушує мої громадянські права, закріплені Конституцією України.
Відповідно до статті 41 Конституції України, «кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.»

Стаття 22 Конституції України вказує, що «права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».

Відповідно до статті 1 Закону України «Про прокуратуру» №1789 від 05.11.1991 року (надалі – Закон про прокуратуру), «прокурорський нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів … підприємствами, установами і організаціями, незалежно від форм власності, підпорядкованості та приналежності, посадовими особами та громадянами здійснюється Генеральним прокурором України і підпорядкованими йому прокурорами.»

Згідно зі статтею 4 Закону про прокуратуру, «діяльність органів прокуратури спрямована на всемірне утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку і має своїм завданням захист від неправомірних посягань:

2) гарантованих Конституцією, іншими законами України та міжнародними правовими актами соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод людини та громадянина.»

У моєму випадку, порушення закону з боку ХРУ ВАТ «Родовід Банк» має очевидний характер і може завдати мені та моїй сім”ї істотної шкоди, якщо таке порушення не буде негайно усунуто.

Враховуючи вищевикладене,
ПРОШУ:

Розглянути мою скаргу та застосувати до ХРУ ВАТ «Родовід Банк» заходи прокурорського примусу, а саме винести відповідний припис, з метою забезпечення повернення мені моєї приватної власності (грошей).


Додатки:
1. Копія паспорта *********;
2. Копія Договору № ************** про строковий банківський вклад від ***** року на 5-х аркушах;
3. Копія Договору № ********* про строковий банківський вклад від 25.03.2008 року на 4-х аркушах;
4. Копія Договору *************** про строковий банківський вклад від 11.08.2008 року на 5-х аркушах;
5. Копія листів-вимог до ХРУ ВАТ «Родовід Банк» про повернення належних мені грошей.
6. Копiя вiдповiдi банку на моi листи-вимоги про поверненя належних менi грошей.





27.11.2008р_________________________

_________________
Gott schütze uns vor Wasser und Wind und vor Autos die von Wolfsburg sind!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Чт ноя 27, 2008 3:40 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн окт 15, 2007 6:34 pm
Сообщения: 5477
Откуда: Харьков
Авто: Mazda 626
Надо это все в сми поосвещать, можешь постоять перед камерой на моем фоне, меня уже люди знают :D
И скажи в банке, что ты меня знаешь ;)

_________________
Аудит информационная безопасности, защита информации
Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?https://protection-lab.com - Некликабельная ссылка. Включите JavaScript, чтобы исправить.: http://www.autoclub.kharkov.ua/away?https://protection-lab.com Центр хранения и защиты информации.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Чт ноя 27, 2008 3:58 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 18, 2006 10:10 am
Сообщения: 66842
Откуда: не от верблюда
Авто: Грязное с наружи, доброе внутри
alt писал(а):
скажи в банке, что ты меня знаешь

ты хочешь чтобы ему депозит не выдали? :D

_________________
Изображение
Єдина Країна
Единая Страна


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Чт ноя 27, 2008 11:01 pm 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 18, 2006 10:10 am
Сообщения: 66842
Откуда: не от верблюда
Авто: Грязное с наружи, доброе внутри
pusharik
ты тут читал? http://www.cripo.com.ua/?sect_id=7&aid=61125

не хочешь пацанам дать свою нформацию?

Цитата:
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

_________________
Изображение
Єдина Країна
Единая Страна


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Решил судиться с Родовид баком
СообщениеДобавлено: Пт ноя 28, 2008 7:26 am 
Не в сети
Долгожитель
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт ноя 10, 2006 10:28 am
Сообщения: 6033
Откуда: Алексеевка
Авто: FORD
отлично!

надо ждать повышенй процент (откат)
з апросьбу вернуть заяву из органов

_________________
unioncarclubs


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 429 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
 
О клубе | Форум | Общение | Полезное | Шинный калькулятор | Разместить кнопку на нас
©2005-2015 www.autoclub.kharkov.ua
Перепечатка материалов с сайта без письменного согласования с администрацией запрещена.
дизайн OLYMP Solutions